تعرفه ها

 

اعضای هیئت علمی

معلمان، دانشجویان، دانش آموختگان

سایرین

پذیرش مقاله

120000 تومان

85000 تومان

95000 تومان

صدور گواهی حضور

50000 تومان

40000 تومان

45000 تومان


جهت پرداخت هزینه همایش مراحل زیر را گام به گام انجام دهید.


انتخاب نوع عضویت و صدور صورت حساب

توجه داشته باشید به هیچ وجه پیش از دریافت ایمیل مبنی بر پذیرش مقاله نسبت به پرداخت هزینه اقدام نکنید. در این صورت هزینه پرداخت شده قابل بازگشت نخواهد بود.

ابتدا وارد سامانه شده و در قسمت "صفحه شخصی" رو آیکون انجام تغییرات کلیک نمایید. اگر در حال ثبت نام اولیه هستید یکی از گزینه های عضویت را به دلخواه انتخاب نمایید. در صورت دریافت ایمیل مبنی بر پذیرش مقاله توسط داوران می توانید نوع عضویت خود را با توجه به نوع پذیرش مقاله به صورت زیر تغییر دهید.

 

 

سپس مطابق تصویر زیر نوع عضویت خود را انتخاب نمایید. در صورتیکه نوع عضویت یکی از گزینه های "سایر-ارائه شفاهی"، "سایر-ارائه به صورت پوستر"، "سایر چاپ در مجموعه مقالات" و یا "سایر-صدور گواهی" حضور باشد نیاز به ارسال تاییدیه عضویت نیست. در غیر این صورت مطابق تصویر زیر نیاز به بارگذاری فایل تاییدیه نوع عضویت می باشد. بعد از انتخاب نوع عضویت، نوع فایل تاییدیه جهت بارگذاری در کنار همین فیلد توضیح داده شده است.

در صورتیکه نوع عضویت انتخابی نیاز به بارگذاری فایل تاییدیه داشته باشد بعد از بارگذاری فایل تاییدیه باید منتظر تایید مدیر سیستم بمانید.

 

 

پس از تایید عضویت از منوی "ثبت نام" گزینه "فرم شرکت در همایش" را انتخاب نموده و کلید "ذخیره" را مطابق تصویر زیر بزنید. در صورتیکه در این صفحه پیغام "کاربر گرامی نوع عضویت شما تایید نشده است" نمایش داده شد بدین معنی است که مدیر سیستم هنوز عضویت شما را تایید نکرده است.

 

 

بعد از زدن کلید "ذخیره" صفحه ای مطابق تصویر زیر ایجاد می شود. کلید "صدور صورت حساب و پرداخت هزینه" را بزنید.

 

 

بعد از زدن کلید "صدور صورت حساب و پرداخت هزینه" صفحه زیر باز می شود.

 در این مرحله شما باید وارد پرداخت آنلاین شوید تا پس از پرداخت صورت حساب خود، رسید پرداخت را در انتها بارگذری نمایید.


راهنمای پرداخت آنلاین

جهت پرداخت هزینه های همایش وارد سامانه https://hadaf.cfu.ac.ir/sajdad/Default.aspx شده و مراحل زیر را انجام دهید. حتما از مرورگر فایرفاکس برای پرداخت آنلاین استفاده نمایید.

1- پس از ورود به سامانه مطابق تصویر زیر گزینه پرداخت آنلاین را انتخاب نمایید.


2- فیلدهای زیر را به صورت زیر تکمیل نمایید:

نام استان : کرمان

مرکز/واحد : پردیس شهید باهنر کرمان

نوع درآمد : درآمد ناشی از همایش

و سپس در فیلدهای "نام"، "نام خانوادگی"، "کد ملی" و "تلفن همراه" اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد نموده و در انتها کد امنیتی را وارد و روی "دریافت شناسه" کلیک نمایید


3- مطابق تصویر زیر یک شناسه پرداخت به شما نشان داده می شود. بر روی پرداخت آنلاین کلیک نمایید.

4- در صفحه ظاهر شده ابتدا گزینه "چاپ صورت حساب" را بزنید. (صورت حساب پرداخت را نزد خود نگهداری نمایید تا در ادامه آن را در سامانه بارگذاری نمایید.) سپس گزینه "پرداخت صورت حساب" را انتخاب نمایید. در این حالت شما جهت پرداخت هزینه به سیستم پرداخت آنلاین بانک منتقل می شوید. در صورتیکه از مرورگری غیر از فایرفاکس استفاده نمایید پرداخت شما برگشتت داده می شود. دقت کنید که چاپ صورت حساب به منزله تایید پرداخت شما نمی شود و پرداخت شما پس از استعلام از سامانه تایید می گردد.

 

بارگذاری صورت حساب

پس از پرداخت هزینه از منوی "ثبت نام" گزینه "صدور صورت حساب و پرداخت هزینه" را انتخاب نمایید. صفحه ای مطابق تصویر زیر باز می شود. کلید "ادامه صدور صورتحساب " را بزنید.

 

 

در صفحه ای که مطابق تصویر زیر باز می شود بعد از بارگذاری صورت حساب کلید "ذخیره صورت حساب" را بزنید.

 

 

پس از زدن کلید "ذخیره صورت حساب"، تصویر فیش واریزی شما جهت بررسی به مدیر سیستم ارسال می گردد. شما می توانید جهت پیگیری تایید صورت حساب خود به منوی "ثبت نام" > "صدور صورت حساب و پرداخت هزینه" مراجعه فرمایید.